چگونه در پاییز استایل جذابی داشته باشیم؟

فصل پاییز فصل هزار رنگ است؛ فصل غافلگیری و تغییرات مدوام هوا است. به همین دلیل هرسال با شروع فصل پاییز این سؤال به ذهنمان می‌رسد که در این فصل چه لباسی بپوشیم که هم مناسب فصل باشد و هم شیک و جذاب به نظر برسیم.

لایه‌لایه لباس بپوشید

در فصل پاییز وقتی سرما خودی نشان می‌دهد، بزرگ‌ترین اشتباهی که ممکن است انجام دهید، پوشیدن لباس‌های گرم و سنگین است. باید بدانید که در فصل پاییز، به دلیل پایدار نبودن هوا باید لایه‌لایه لباس پوشید زیرا ممکن است در طول روز مجبور شوید که لباس‌های خود را کم‌ یا زیاد کنید.

برای ست کردن از رنگ‌های طبیعت الهام بگیرید

اولین توصیه ما این است که بیشتر از سه رنگ در پوشش خود استفاده نکنید. این ترکیب‌بندی، استایل شما را زیباتر می‌کند. سعی کنید از طبیعت ایده بگیرید و در پوشش خود از رنگ‌های قرمز، زرد، نارنجی، قهوه‌ای، سبز و بنفش که مناسب این فصل هستند استفاده کنید. مثلاً اگر می‌خواهید مانتو با طرح بارانی بپوشید ما به شما یک مانتو به رنگ کرم کلاسیک با شال‌هایی به رنگ گرم را پیشنهاد می‌کنیم. بازی بارنگ‌ها را فراموش نکنید، نترسید و به معجزه‌ی رنگ‌ها ایمان داشته باشید.

ست های شلوار و پالتو
این ست ها بسیار قدیمی هستن و از اون جایی که 2018 بسیاری از مد های گذشته روی کار اومدن امکان داره این مد هم دوباره روی کار بیاد اما اگر این اتفاق هم نیفته شما باز هم میتونین منحصر به فرد باشین و این استایل و انتخاب کنین و حتما یادتون باشه که برای انتخاب ست یه رنگ ملیح و گرم رو در نظر نظرداشتهباشین که مناسب پاییز باشه.

به کار بردن یک رنگ سرد
شما میتونین سبک آزادانه ای با رنگ های پاییزی برای لباس پوشیدن خودتون تعیین کنین ولی در عین حال از یه رنگ سرد هم برای خلاقیت توی استایل تون استفاده کنین که باعث میشه ترکیب بندی حرفه ای و زیبایی و پدید بیاره.

پوشیدن لباس های چرمی
لباس های چرمی از اونجایی که اصلا مناسب تابستون نیستن و احساس خفگی و گرما به آدم میدن اما از اوایل پاییز انتخاب مناسب روزانه ای هستن و چون خیلی هم گرمای آنچنانی ندارن و زیبایی خیره کننده شون به شما این امکان و میده که بهترین تیپ پاییزی و برای خودتون دست و پا کنین.

پوشیدن لباس های جین در فصل پاییز
اگر می خواهید در فصل پاییز از لباس های جین استفاده کنید بهتر است جینتان رنگ روشن نبوده و تیره باشد .

در فصل پاییز این نوع از لباس‌ها را بپوشیم

پیشنهاد ما برای خانم‌ها پوشیدن مانتو با طرح بارانی، ژاکت کشباف، شال‌های نسبتاً ضخیم، بلوزهای یقه‌اسکی، دستکش‌های چرمی و یا موهر ظریف، نیم بوت و کیف‌های چرم و جیر، شلوارهای جین، کتان و مخمل کبریتی است.

و پیشنهاد ویژه برای آقایان هم : جلیقه‌ی کتانی، کت‌های کوتاه کمر دار، کمربندهای چرمی، کت چرم، کت‌های ورزشی، بلوزهای یقه ۳ سانتی و یقه‌اسکی، ژاکت‌های بافتنی و سویشرت‌های رنگی زیپ‌دار، شلوارهای جین، کتان و مخمل کبریتی.

جنس لباس‌های پاییزی

تا به اینجا درباره نوع و رنگ لباس صحبت کردیم اما به غیر از رنگ و نوع لباس باید توجه ویژه‌ای به جنس آن داشته باشیم. در این فصل به دلیل پایدار نبودن هوا، پارچه‌های پشمی، مخمل کبریتی، کتانی راه‌راه و زبر، چرم، جیر،‌ مخمل، بافتنی و کشباف، مناسب هستند پس هنگام خرید این نوع جنس‌ها را انتخاب کنید.

نکته: در انتخاب نوع و رنگ لباس جسور باشید؛ همانند طراحان مد رنگ‌ها را درهم آمیزید؛ ست‌های مختلف را امتحان و کلیشه‌ها را فراموش کنید.